Наші досягнення в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016-2017 н.р.
 Біологія                                                                                                               
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.   ІІІ  Огороднік Назарій, 11 клас Мацьків М. М.
 
Наші досягнення в міській олімпіаді 2016-2017 н.р.
  Українська мова                                                                                                            
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.  І  Гладун Соломія, 6 клас Крилюк О.С.
 2.  ІІІ  Гаєва Анастасія, 5 клас Романик Л.М.
 3.  ІІІ  Сосновська Андріана, 5 клас Крилюк О.С.
  Природознавство                                                                                                           
Зайняте місце ПІП учня, клас  ПІП учителя
 1.  ІІ  Глушков Олексій, 3 клас Вишиванюк О.Я.
 2.  ІІ  Негрич Вадим, 4 клас Васько О.Я.
 3.  ІІІ  Сосновська Андріана, 5 клас Тимофіїв І.Д.
 4.  ІІІ  Дорундяк Микола, 3 клас Вишиванюк О.Я.
 5.  ІІІ  Коваль Єлизавета, 4 клас Никифорук Т.В.
  Англійська мова                                                                                                          
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.   І  Негрич Вадим, 4 клас Микитюк Л.М.
 2.   ІІ  Коваль Єлизавета, 4 клас Романенчук С.П.
 3.   ІІ  Гаєва Анастасія, 5 клас Романенчук С.П.
 4.   ІІ  Гладун Соломія, 6 клас Курдибан С.Б.
 5.   ІІ  Чернєцова Каміла, 7 клас Курдибан С.Б.
 6.   ІІ  Атаманюк Олег, 7 клас Курдибан С.Б.
 7.   ІІІ  Кравчук Арсен, 5 клас Романенчук С.П.
 8.   ІІІ  Коваль Софія, 6 клас Курдибан С.Б.
 Математика                                                                                                                   
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.  ІІІ  Сосновська Андріана, 5 клас Синчишен Н.Ю.
 2.  ІІІ  Барабаш Л, 4 клас Чайковська Л.С.
 
 
 
Наші досягнення в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів 2016-2017 н.р.
 
 
  Біологія                                                                                                                    
  Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.   ІІ  Огороднік Назарій, 11 клас Мацьків М.М.
 2.   ІІІ  Мурмилюк Дмитро,10 клас Мацьків М.М.
  Географія                                                                                                                  
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.   ІІІ  Борисевич Андрій, 9 клас Ілюк О.В.
   Математика                                                                                                             
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
1.  ІІ  Крамаренко Владислав, 7 клас Вербіщук О.Т
  Історія                                                                                                                     
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.   ІІІ  Садов'як Михайло, 10 клас Григорук Л.М
  Англійська мова                                                                                               
 №  Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.   ІІІ  Вітенко Ольга, 9 клас Курдибан С. Б.
 2.   ІІІ  Воробчук Аліна, 10 клас Микитюк Л.М.
  Польська мова                                                                                                             
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.   ІІІ  Євчук Михайло, 11 клас  Іванків Г.І
  Екологія                                                                                                                          
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.   ІІІ  Мурмилюк Дмитро, 10 клас Мацьків М.М.
   Німецька мова                                                                                                      
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.   ІІІ  Вітенко Ольга, 9 клас Векерик С.В.
 

Високими досягненнями гордиться ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім.Сергія Лисенка у розвитку фізкультури і спорту.

А підтвердженням є те, що в травні місяці учні 7-х класів нашої школи на обласних змаганнях одержали призові місця. І тому їх було запрошено на Всеукраїнські змагання.

Наші спортсмени стали учасниками Фіналу Всеукраїнських спортивних ігор «СТАРТИ НАДІЙ», який проходив у вересні у м. Вінниця. І тут вони підтвердили свою спортивну майстерність. Серед 24-х команд, а команди були з різних областей України, вони вибороли 12-те місце. Це вже є велика честь і похвала. А це означає, що наша школа має чим гордитися. І це тільки завдяки керівникам команд: Бахматюк Г.І. та Кущака М.М. та наполегливій підготовці юних спортсменів.

                 


 

 
Наші досягнення в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів 2016-2017 н.р.
 
    Польська мова                                                                                                  
Зайняте місце  ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.   І   Євчук Михайло, 11 клас  Іванків Г.І.
 2.   ІІ   Перцович Марина, 10 клас самопідготовка 
  3.    ІІІ   Затварницька Роксолана, 11 клас самопідготовка 
  Хімія                                                                                                                 
 № Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
  1.   ІІ  Крамаренко Владислав, 7 клас  Кифорук О.І.
  2.   ІІ  Яремин Арсен. 9 клас  Андріящук О.П.
 3. ІІІ Сенчишин Олександр, 7 клас Кифорук О.І.
  Інформаційні технології                                                                                   
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
  1.   ІІІ  Мацишин Сергій, 7 клас  Галів В.В.
  Історія                                                                                                               
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.  І  Садов'як Михайло, 10 клас Григорук Л.М.
 2.   ІІ  Борисевич Андрій, 9 клас Григорук Л.М.
 3.  ІІІ  Данилів Владислава, 8 клас Кучер М.В.
  Екологія                                                                                                           
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
  1.   І  Огороднік Назарій, 11 клас Мацьків М.М.
  2.   ІІ  Мурмилюк Дмитро, 10 клас Мацьків М.М.
  3.   ІІІ  Вербіщук Богдан, 10 клас Мацьків М.М.
 Англійська мова                                                                                                 
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.  І  Овчаренко Лукас, 9 клас Курдибан С.Б.
 2.  ІІ  Вітенко Ольга, 9 клас Курдибан С.Б.
 3.   ІІ  Воробчук Аліна,10 клас Микитюк Л.М.
 4.   ІІІ  Рокицька Тетяна, 10 клас  Удуд Л.В.
 5.   ІІІ  Вишиванюк Олег, 11 клас Курдибан С.Б.
 6.   ІІІ  Солоджук Анастасія, 11 клас  Курдибан С.Б.
 7.   ІІІ  Галів Андрій. 11 клас Ліскевич А.Д.
 8.   ІІІ  Богачук Евеліна, 9 клас Романенчук С.П.
  Географія                                                                                                            
Зайняте місце ПІП учня. клас ПІП учителя
 1.   ІІ  Борисевич Андрій, 9 клас Ілюк О.В.
 2.  ІІ  Садов'як Михайло, 10 клас Ілюк О.В.
 3.   ІІІ  Вітенко ольга, 9 клас Ілюк О.В.
 4.   ІІІ  Яремин Арсен Ілюк О.В.
  Правознавство                                                                                     
Зайняте місце ПІП учня. клас ПІП учителя
 1.   ІІІ  Вітенко Ольга, 9 клас Дем'янчук В.М.
  Математика                                                                                                       
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.  І  Крамаренко Владислав, 7 клас Вербіщук О.Т.
 2.  ІІІ  Яремин Арсен, 9 клас Курко У.В.
  Німецька мова                                                                                                  
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.  І  Вітенко Ольга, 9 клас Векерик С.В.
 2.  ІІ  Шульц Марина, 10 клас Векерик С.В.
 3.  ІІ  Місюрак Ірина, 9 клас Іванюк С.М.
 4.  ІІ  Тимків Соломія, 11 клас Векерик С.В.
 5.  ІІІ  Тикенчук Надія, 8 клас Векерик С.В.
  Фізика                                                                                                                   
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.   І  Крамаренко Владислав, 7 клас Гультай Г.Я.
 2.   ІІІ  Копачук Евеліна, 8 клас Гультай Г.Я.
  Українська мова та література                                                                            
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.  І  Середюк Аліна, 7 клас Федорян Г.М.
 2.  ІІ  Богачук Евеліна, 8 клас Крилюк О.С.
 3.  ІІІ  Місюрак Ірина, 9 клас Феній Г.М.
  Трудове навчання                                                                                           
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.  ІІ  Яремин Арсен, 9 клас Єрохін С.В.
 2.  ІІ  Шульц Ангеліна, 10 клас Благодир О.О.
 3.  ІІ  Вербіщук Богдан, 10 клас Єрохін С.В.
 4.  ІІІ  Герула Романа, 9 клас Благодир О.О.
   Інформатика                                                                                                  
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.  ІІ Яремин Арсен, 9 клас Галів В.В.
  Біологія                                                                                                           
Зайняте місце ПІП учня. клас ПІП учителя
1.  І  Мурмилюк Дмитро, 10 клас Мацьків М.М.
2.  І  Огороднік Назарій, 11 клас Мацьків М.М.
3.  ІІ  Вербіщук Богдан, 10 клас Мацьків М.М.
4.  ІІІ  Данилів Владислава, 8 клас Мацьків М.М.
5.  ІІІ  Вітенко Ольга, 9 клас Пастушенко О.Д.
6.  ІІІ  Борисевич андрій, 9 клас Пастушенко О.Д.
 Економіка                                                                                                        
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.  ІІІ  Тодосійчук Вікторія, 11 клас Ілюк О.В.
  Асторономія                                                                                                    
Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.  ІІ  Тодосійчук Вікторія, 11 клас Гультай Г.Я.

 Наші досягнення в ІІ етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

2016-2017 н.р.

Зайняте місце ПІП учня, клас ПІП учителя
 1.  І  Кашпур Аліна. 10 клас Пашник Г.В.
 2.   ІІ  Коваль Єлизавета, 4 клас Никифорак Т.В.
 3.   ІІ  Сосновська Андріана, 5 клас Крилюк О.С.
 4.   ІІІ  Крамаренко Владислав, 7 клас Козарук Т.М.
 5.  ІІІ  Богачук Евеліна, 8 клас Крилюк О.С.

Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації було оголошено міжшкільний турнір з міні-футболу на кубок НФК "Ураган".

     Так, як учні ЗОШ №4 ім. Сергія Лисенка в таких турнірах завжди проявляють активність, то вирішили в ньому теж прийняти участь. Турнір для наших учнів видався успішним. Вони стали переможцями Кубку НФК "Ураган" і одержали в нагороду сертифікат на 40тисяч гривень. А це велика справа для школи. За ці кошти для школи вже придбано гімнастичні мати, канат, футбольні, волейбольні та баскетбольні м'ячі, та інший інвертар.
Дирекція школи висловлює велику вдячність організаторам.