10.04. -14.04.2017 р. соціальним педагогом Устяк Н. В. проводилась профілактична робота з учнями 8-их класів на тему: «Насилля та його прояви в повсякденному житті».

Метою занять було ознайомити учнів з поняттями насилля, його видами та проявами, а також правилами безпечної поведінки.

07.04.2017 р. соціальними педагогами школи Далабожак Н. В. та Устяк Н. В. проводилось корекційно-розвивальне заняття з учнями 6-Г класу на тему «Спілкування – це здорово!».

Його метою було визначити що таке спілкування, від чого воно залежить і що потрібно робити, щоб спілкування було успішним, результативним і приємним. А також розглянули ефективні прийоми спілкування.

24.02. та 10.03.2017 р. соціальним педагогом школи Устяк Н. В. була проведена екскурсія в Коломийський інститут управління природними ресурсами де учні 11-их класів ознайомились з особливостями навчання в закладі, та умовами вступу до нього.

Соціальним педагогом школи Далабожак Н.В. було проведено заняття «Спілкуватися – це здорово!» з учнями 5-Г класу.

Визначили, що таке спілкування, його види від чого воно залежить , що потрібно робити, щоб спілкування було успішним, результативним і приємним. Дійшли до висновку, що таке «конфліктне» спілкування не вирішує проблему. Успішно вирішити будь-яку проблему можна лише ефективно спілкуючись.

Анкетування серед 7-их класів.

З 09.11.16 по 25.11.16 соціальним педагогом школи Устяк Н.В було проведено анкетування «Діагностика наркотичної залежності та соціально неадекватної поведінки учнів» в 7-их класах. Метою анкетування було раннє виявлення залежності від наркотичних речовин та соціально – не адекватної поведінки учнів.

Відбулось підведення підсумків анкетування та обговорення результатів з учнями, класними керівниками та батьками опитуваних.

Також на ГКК проведені бесіди «Шкідливі звички», де учні мали позицію відносно збереження здорового способу життя.

Негативний вплив шкідливих звичок

Превентивне виховання

Тиждень психологічної  служби проходив з 19.09.2016 по 23.09.2016р.

Графік проведення тижня психологічної служби.

Метою тижня є підвищення психологічної культури усіх учасників навчально- виховного процесу, розширення і поглиблення знань з психології , збагачення знань про внутрішній світ , прагнення до самопізнання,розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою. Під  час проведення тижня проведені години спілкування, анкетування, діагностики, профорієнтаційна робота, виставки малюнків та колажів.

Поради психолога. Стратегії завершення та вирішення конфліктів.

Поради психолога. Як навчити дітей управляти своїм гнівом.

Адаптація 1-их класів до навчання в школі

Адаптація учнів 5-их класів

Як допомогти дітям адаптуватися до школи