"Козацькі забави"

    09.10.2018 в спортивному залі нашої школи було проведено спортивні змагання "Козацькі забави" між  учнями  9-Б та 9-В класів, присвячені Дню українського козацтва. Учасників було нагороджено грамотами.

              


Конкурс патріотичної пісні

     09.10.2018р. на базі Коломийської ЗОШ І-ІІІст.№8 управліням освіти проведено конкурс солістів "Пісенний дивограй" серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. В музичному змаганні солістів взяли участь учні всіх шкіл міста серед яких і наша учениця - Христина Ванькович, яка виконала пісню Христини  Соловій "Хто, як не ти ?" під керівництвом учителя музичного мистецтва Юрія Стручука та зайняла почесне ІІІ місце. ВІТАЄМО!!!

                                                                         


Конкурс патріотичної пісні

 

     09.10.2018 р. на базі Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст.№8 управлінням освіти Коломийської міської ради проведено конкурс патріотичної пісні серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. За підсумками журі вокальний ансамбль дівчаток "Мелодія" ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Сергія Лисенка під керівництвом учителя музичного мистецтва Марти Свериди зайняв почесне ІІІ місце. ВІТАЄМО!!!

                                                                                                                


Година мужності, приурочена 75- річниці УПА «Зродились ми з великої години…» 

Згідно плану роботи школи, з метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, підвищення професійного рівня вчителів та інтелектуального розвитку учнів, залучення учнів до позакласної роботи впродовж 09 – 20.10.2017 року проведено декаду історії та правознавства.

Під час проведення декади предмету вчителі демонстрували свою концепцію, авторську майстерність у проведенні позакласної роботи, яка активізувала навчально-пізнавальну діяльність учнів.

                 


Козацькі забави

« Мудрість, шляхетність, відвага!»

12.10.2017 в спортивному залі нашої школи відбулися козацькі забави «Мудрість, шляхетність, відвага!» серед учнів 6-х класів, присвячені Дню українського козацтва. Учасників змагань було нагороджено грамотами.

             

 

 

 


 

Конкурс патріотичної пісні

11.10.2017 на базі Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 управлінням освіти Коломийської міської ради проведено конкурс патріотичної пісні. За підсумками журі вокальний колектив  ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 ім. Сергія Лисенка під керівництвом учителя музичного мистецтва Марти Свериди зайняв почесне ІІ місце. ВІТАЄМО!!!

                                                            


 

 

Конкурсна програма « Українська осінь – 2017»

      Легенький вітерець несе срібні ниточки павутиння.Повітря напоєне незрівнянними пахощами айстр, жоржин, чорнобривців…Сонце уже не таке спекотне, як влітку: воно лиш лагідно торкається обличчя, ласкавою посмішкою осяває будинки, дороги, краєвиди, вже не так рано виринає з-за неозорого обрію і чомусь квапливо поспішає увечері спати. Та зараз небо, ясне та яскраве, радіє сьогоденню. Це тихі кроки господині-осені, яка вже прийшла на зміну теплому літу.

05.10.2017 в актовій залі школи відбувся конкурс композицій з природного матеріалу між учнями 4-5-х класів «Українська осінь – 2017»  на тему «Хай буде мир віднині і довіку!» , де учні продемонстрували естетичний смак, фантазію, таланти. Переможців було нагороджено грамотами.

 

                           


 

 

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство. То родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна. Україна не раз піднімалася з колін. Побита і ціла в ранах, та нездоланна для ворогів своїх, вона йшла ворогу під кулі, щоб захистити всіх своїх дітей.

17.02. 2017 року в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ст. № 4  ім. Сергія Лисенка відбувся вечір - спомин «Уклонімось низько до землі, хто в серці буде вічно жити…», приурочений пам’яті Небесної сотні та воїнів АТО.

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Слава Україні!!!

                                 

                                


15.02.2017 р. в актовій залі Коломийської ЗОШ I-III ст. №4
ім. Сергія Лисенка зібрались вчителі, учні та гості з нагоди присвоєння військового звання «ПОЛКОВНИК» герою, почесному громадянину міста Коломиї, ім᾽я якого з честю  та гордістю носить школа – Лисенку Сергію Петровичу.

         Військовий комісар нашого міста  підполковник Копадзе  Юрій Анатолійович зачитав витяг із наказу Міністра оборони України №714 від 24 вересня 2015 року про присвоєння військового звання «ПОЛКОВНИК» заступнику командира загону спеціального призначення по роботі з особовим складом третього окремого полку спеціального призначення оперативного командування «Схід» Збройних Сил України – підполковнику Лисенку Сергію Петровичу. Також на захід завітали батьки героя, депутат Коломийської міської ради Генадій Романюк та бойові побратими Сергія Петровича, які розповіли про мужність, відвагу та самовідданість нашого земляка.

Низько схиляємо голови перед пам᾽яттю  тих, хто боровся за честь і гідність, хто віддав своє життя за наше з вами майбутнє. Слава Україні!

                        

 

 


Родина, родина - це вся Україна!

З глибоким корінням, з широким гіллям!

29 листопада 2016 року в актовій залі відбулося традиційне урочисте свято "Родина, родина..." з нагоди прийняття учнів 5-их класів до шкільної організації "РіД". Маємо надію, що юні "Соколи " виростуть гідними громадянами України, чесними, добрими та справедливими. Будуть поважати та любити свій народ, свою землю, мову, історію, культуру та з гордістю  носитимуть звання "УКРАЇНЦІ"!

                      

                     


Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

До Дня Гідності та Свободи та з метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників 21 листопада 2016 року відбулася зустріч з воїном АТО, Сенюком Андрієм, випускником нашої школи,  батьком  учня 5-Г класу. Він розповів про бої із сепаратистами, про життя між боями, настрій військових та добровольців. Його емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов’ю до України, прагненням українських військових захищати кожну горстку рідної землі.

Також боєць дав можливість учням відчути себе справжніми воїнами - одягнути військове спорядження. Пан Андрій провів бесіду про правильне поводження з незрозумілими предметами. На згадку про зустріч подарував прапор з побажаннями  миру та світлого майбутнього від побратимів, які стоять на захисті рідної землі разом із ним.

 

               

           

          


Протягом 10 - 13 жовтня 2016 року проведено ряд заходів до Дня захисника України, а саме:

- круглий стіл "Герої не вмирають!" із вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні (5 - Г клас, кл. керівник - Синчишен Н.Ю.)

- свято "Козацькому роду нема переводу" (3 - Г клас, кл. керівник -  Ватрич О.В.)

-виставка стінннівок "Бажаєм миру на землі" (учні 9 - 11 класів)

    Метою таких заходів є виховання в молодого покоління любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до героїв рідної землі та наслідування кращих прикладів мужності борців за свободу і незалежність України.

                      

                      


Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожен день не схожий на попередній. Він дивує, дарує нові кольори і форми, тривожить сумними звуками і подіями. Бо кожного дня відбуваються зміни...

06.10.2016р. в актовій залі школи відбувся конкурс композицій з природного матеріалу між учнями 5-6 класів "Українська осінь - 2016" на тему "Хай буде мир віднині і довіку!", де учні продемонстрували естетичний смак, фантазію, таланти. Переможців було нагороджено грамотами.

Мета даного заходу -  виховання громадянина - патріота України, утвердження любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності й звитяги борців за свободу і незалежність нашої землі.

                          

04.10.2016 на базі СШ №5 ім. Т. Г. Шевченка управлінням освіти Коломийської міської ради проведено конкурс патріотичної пісні. За підсумками журі вокальний ансамбль дівчаток ЗОШ І - ІІІ ст. №4 ім. Сергія Лисенка зайняв почесне ІІІ місце. ВІТАЄМО!! 

                      

 


Учні школи - переможці міського конкурсу пісні і строю 2008 року.

 

 

Учні школи - переможці міського конкурсу пісні і строю 2010 року.

 

Учні школи - призери міського конкурсу пісні і строю 2011 року.

 

Учні школи - переможці міського конкурсу пісні і строю 2012 року.

 

 

Учні школи - переможці міського конкурсу пісні і строю 2013 року.

 

Учні школи - призери міського конкурсу пісні і строю 2014 року.


Екскурсія у військову частину        

 

           


Військово-патріотична гра "Сокіл", "Джура"    

 


          17 вересня у нашій школі відбулася благодійна акція "Допоможи солдату".Наші учні активно долучилися до акції. Вони відправили солдатам   свої малюнки із словами підтримки та побажанням миру,перемоги й швидкого повернення додому; допомогли продуктами харчування та засобами особистої гігієни.Ми віримо,що наша допомога та щирі слова підтримки зігріють душі солдатів, додадуть сил у боротьбі за незалежність Батьківщини.

                   

                  

 

 

8 жовтня 2015 року старшокласники нашої школи прийняли активну участь у міському конкурсі "Строю і пісні", де здобули почесне II місце.

Вітаємо наших переможців!


З 15.04 по 19.04 2016 р. в школі проходила акція "Великдень у солдата". Учні 1-11 класів та їх батьки активно долучилися до збору продуктів харчування для воїнів та написання листів з побажаннями здоров'я, миру та швидкого повернення додому.