Конкурсна програма "Українська осінь - 2018"

figure_1

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще - дивовижною неповторністю краси природи. А такої красуні - осені, як в рідній Україні, немає в цілому світі.18.10.2018 в актовій залі школи відбувся конкурс композицій з природного матеріалу між учнями 4-5-х класів "Українська осінь - 2018" на тему "Хай буде мир віднині і довіку!", де учні продемонстрували естетичний смак, фантазію, таланти. Учасників конкурсу було нагороджено почесними грамотами.

Конкурс "Овочевому роду нема переводу"

figure_1

Народне прислів'я говорить:"Як листя жовтіє, то поле смутніє".11.10.2018 в актовій залі школи відбувся конкурс між учнями 6-х класів "Овочевому роду нема переводу", під час якого учні мали змогу поділитись цікавою інформацією про овочі, які заздалегідь були обрані на жеребкуванні та  різноманіттям страв, приготовлених з цих овочів. За сумлінну підготовку та участь в конкурсі журі вирішило нагородити всі класи почесними грамотами.

Зустріч з Вікторем Брехуненком

figure_1

16 жовтня 2018 року в ЗОШ І-ІІІ ст.№4 імені Сергія Лисенка відбулася презентація актуальних наукових видань доктора історичних наук, професора, завідувача відділом Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського Національної академії наук Віктора Брехуненка. Відомий київський історик ознайомив присутніх зі своїми книгами – «Війна за свідомість. Російські міфи про Україну та її минуле» та колективною монографією – « Братня» навала. Війни Росії проти України  ХІІ – ХХІ століття». Ці книги народжені війною. Війни ж народилися в голові ворога, якого ми повинні перемогти…

"Козацькі забави"

figure_1

09.10.2018 в спортивному залі нашої школи було проведено спортивні змагання "Козацькі забави" між  учнями  9-Б та 9-В класів, присвячені Дню українського козацтва. Учасників було нагороджено грамотами.

Конкурс патріотичної пісні

figure_1

09.10.2018 на базі Коломийської ЗОШ І-ІІІст.№8 управліням освіти проведено конкурс солістів "Пісенний дивограй" серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. В музичному змаганні солістів взяли участь учні всіх шкіл міста серед яких і наша учениця - Христина Ванькович, яка виконала пісню Христини  Соловій "Хто, як не ти ?" під керівництвом учителя музичного мистецтва Юрія Стручука та зайняла почесне ІІІ місце. ВІТАЄМО!!!

Конкурс патріотичної пісні

figure_1

09.10.2018 на базі Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст.№8 управлінням освіти Коломийської міської ради проведено конкурс патріотичної пісні серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. За підсумками журі вокальний ансамбль дівчаток "Мелодія" ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Сергія Лисенка під керівництвом учителя музичного мистецтва Марти Свериди зайняв почесне ІІІ місце. ВІТАЄМО!!!

«Книга відкриває світ»

figure_1

30 вересня відбувся другий загальноміській фестиваль книги « Книга відкриває світ». Учні нашої школи Данилів Владислава (10-Б), Крамаренко Владислав (9-Б), Гонташ Максим (9-Б), Атаманюк Олег (9-А) та Пітеляк Вікторія (10-В) інсценізували уривок із твору І. Нечуя- Левицького «Кайдашева сім’я». Школярі полонили глядачів акторською майстерністю та залишили приємні враження від переглянутого.

Школа, бібліотека і книга – невід’ємна частина життя дитини.

«Серце віддаю дітям…»

figure_1

28 вересня 2018 року відзначається 100- річчя від дня народження видатного українського педагога- гуманіста, вченого зі світовим ім’ям В.О. Сухомлинського, який усю свою творчість та життя присвятив вихованню й навчанню молоді.

Шкільною бібліотекою було організовано книжкову виставку «Серце віддаю дітям…», до якої увійшли відомі твори автора.

Все найцінніше, створене ним, назавжди увійшло до скарбниці вітчизняної педагогіки та національної духовної культури.

Народно фольклорно - естрадний гурт " Горицвіт"

figure_1

21.09.2018 року з концертною програмою в нашій школі побував обласної організації Українського товариства сліпих м. Івано - Франківськ.  Душевні пісні та теплі слова у виконанні учасників гурту "Горицвіт" не залишили байдужими жодного глядача в залі.

Зустріч з ювенальними поліцейськими

figure_1

20.09.2018року ювенальні поліцейські зустрілися з учнями нашої школи. Під час бесіди зі школярами старший інспектор ювенальної превенції Коломийського ВП Вадим Василецький застеріг підлітків від ризикованих вчинків та правопорушень, нагадав про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за їх вчинення. Особливу увагу поліцейський акцентував на недопущенні проявів агресії та різного роду булінгу, як в шкільному колективі, так і позашкільному середовищі.