"Козацькі забави"

figure_1

09.10.2018 в спортивному залі нашої школи було проведено спортивні змагання "Козацькі забави" між  учнями  9-Б та 9-В класів, присвячені Дню українського козацтва. Учасників було нагороджено грамотами.

Конкурс патріотичної пісні

figure_1

09.10.2018 на базі Коломийської ЗОШ І-ІІІст.№8 управліням освіти проведено конкурс солістів "Пісенний дивограй" серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. В музичному змаганні солістів взяли участь учні всіх шкіл міста серед яких і наша учениця - Христина Ванькович, яка виконала пісню Христини  Соловій "Хто, як не ти ?" під керівництвом учителя музичного мистецтва Юрія Стручука та зайняла почесне ІІІ місце. ВІТАЄМО!!!

Конкурс патріотичної пісні

figure_1

09.10.2018 на базі Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст.№8 управлінням освіти Коломийської міської ради проведено конкурс патріотичної пісні серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. За підсумками журі вокальний ансамбль дівчаток "Мелодія" ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Сергія Лисенка під керівництвом учителя музичного мистецтва Марти Свериди зайняв почесне ІІІ місце. ВІТАЄМО!!!

«Книга відкриває світ»

figure_1

30 вересня відбувся другий загальноміській фестиваль книги « Книга відкриває світ». Учні нашої школи Данилів Владислава (10-Б), Крамаренко Владислав (9-Б), Гонташ Максим (9-Б), Атаманюк Олег (9-А) та Пітеляк Вікторія (10-В) інсценізували уривок із твору І. Нечуя- Левицького «Кайдашева сім’я». Школярі полонили глядачів акторською майстерністю та залишили приємні враження від переглянутого.

Школа, бібліотека і книга – невід’ємна частина життя дитини.

«Серце віддаю дітям…»

figure_1

28 вересня 2018 року відзначається 100- річчя від дня народження видатного українського педагога- гуманіста, вченого зі світовим ім’ям В.О. Сухомлинського, який усю свою творчість та життя присвятив вихованню й навчанню молоді.

Шкільною бібліотекою було організовано книжкову виставку «Серце віддаю дітям…», до якої увійшли відомі твори автора.

Все найцінніше, створене ним, назавжди увійшло до скарбниці вітчизняної педагогіки та національної духовної культури.

Народно фольклорно - естрадний гурт " Горицвіт"

figure_1

21.09.2018 року з концертною програмою в нашій школі побував обласної організації Українського товариства сліпих м. Івано - Франківськ.  Душевні пісні та теплі слова у виконанні учасників гурту "Горицвіт" не залишили байдужими жодного глядача в залі.

Зустріч з ювенальними поліцейськими

figure_1

20.09.2018року ювенальні поліцейські зустрілися з учнями нашої школи. Під час бесіди зі школярами старший інспектор ювенальної превенції Коломийського ВП Вадим Василецький застеріг підлітків від ризикованих вчинків та правопорушень, нагадав про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за їх вчинення. Особливу увагу поліцейський акцентував на недопущенні проявів агресії та різного роду булінгу, як в шкільному колективі, так і позашкільному середовищі.

День знань

figure_1

День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення і кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

«Запроси до серця книгу»

figure_1

З 16 по 20 квітня 2018 року в школі проходив «Тиждень дитячої та юнацької книги».

Учнями 1-х класів разом з класними керівниками Чайковською Л.С., Васько О.Я., Мартинюк Л.І., Никифорук Т.В., Солодюк Н.І. проведено екскурсію шкільною бібліотекою. Дітям розповіли про правила поведінки в бібліотеці та як користуватися книжковим фондом. Відтепер першокласники стали читачами.

Школярі ознайомились з книжковою виставкою «Книга в моєму житті». Учні 6-В класу разом з бібліотекарами школи та класним керівником  Фучинською О.В. відвідали  національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Кобринського, де дізнались від екскурсовода цікаві факти історії нашого краю.

Учні 8-Б, 9-А, 8-В спільно з бібліотекарами школи (Романчук Н.В., Дем’янчук О.М.) та працівниками юнацької бібліотека провели годину пам’яті «Чужої біди не буває», присвячену 32- річниці Чорнобильської трагедії. Завідувач бібліотекою Копильців Н.Д. розповіла учням про цю трагічну сторінку в історії України.

Проаналізувавши читацькі формуляри визначили найактивніших читачів 2017-2018 н.р. Ними стали: учениця 3-В класу Гритчук Уляна та 3-Г класу Середюк Софія (класні керівники Іванюк Н.С., Куриляк М.М.). Їх нагородили грамотами та подарунками.

Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити

figure_1

Напередодні Великодніх свят 4 квітня 2018 року, за ініціативою Благодійної організації «Коник Хелп», учні нашої школи відвідали людей похилого віку, які проживають у геріатричному пансіонаті нашого міста. Школярі  підготували та презентували виховний захід «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити» та принесли літнім людям гостинці.

Головне розуміти, що допомагати іншим – не тяжкий обов’язок або тягар, а щастя.  Якщо ми щедрі, ми більш співчутливо і уважно ставимося до людей, розуміємо їх. Це створює міцні зв’язки між нами, допомагає цінувати життя і відчувати себе корисними і потрібними!